SVT 650X

CENA: 31 990 PLN

PROMOCYJNA CENA
Z ZESTAWEM KUFRÓW:
32 990 PLN

Obowiązuje do 30.07.2024

STV650 jest doskonałym motocyklem na dalekie wyprawy po drogach całej Europy. Model ten oferuje w standardzie bogate wyposażenie podróżnicze i jest zbudowany z komponentów o najwyższej jakości. Wszystko to doskonale uzupełnia silnik V twin mający doskonałe osiągi i świetne brzmienie. SVT 650X to piękny motocykl przeznaczony do bliskich i dalekich podróży głownie po drogach utwardzonych. Ten model to idealne rozwiązanie dla każdego motocyklisty lubiącego przygody i styl podróżniczy.

SILNIK

SVT650X napędzany jest dwucylindrowym silnikiem w układzie V. Moc 76,2 KM przy 9000 obr/min plasuje ten model na czołowym miejscu w tej kategorii pojemności i rodzaju silnika. Maksymalna wartość momentu obrotowego wynosi 65 Nm przy 8000 obrotów. Silnik z układem cylindrów V charakteryzuje się mniejszą szerokością od silników rzędowych, co przekłada się na lepszą poręczność w czasie jazdy.

STYLISTYKA

SVT650X swoją stylistyką nawiązuje do motocykli rajdowych biorących udział w wyścigach po pustynnych bezdrożach. Jego charakterystyczna przednia owiewka jest wąska i wysoka oraz wyróżnia się pionowym rozmieszczeniem dwóch reflektorów LED Osłona przednia zapewnia doskonałą ochronę kierowcy przed wiatrem dzięki manualnej, łatwej w regulacji wysokości położenia szyby.

OŚWIETLENIE

Nowoczesne i stylowe światła LED zapewniają doskonałe oświetlenie drogi o zmierzchu i w ciemności.

HAMULCE I ZAWIESZENIE

Hamulce w modelu SVT 650X składają się z dwóch tarcz o średnicy 320 mm z przodu z radialnymi czterotłoczkowymi zaciskami Brembo i tarczy o średnicy 260 mm z tyłu z jednotłoczkowym zaciskiem, współpracujących z dwukanałowym układem ABS firmy Bosch. Odwrócony widelec o średnicy 43 mm umożliwia regulację napięcia wstępnego i tłumienia odbicia oraz zapewnia skok 145 mm To wszystko gwarantuje bezproblemową jazdę w każdym terenie, a także komfort przy wyższych prędkościach na szosie. Tylny amortyzator ma możliwość regulacji napięcia wstępnego sprężyny.

WYŚWIETLACZ

Przejrzysty, nowoczesny wyświetlacz TFT wyraźnie pokazuje aktualną prędkość, aktualne obroty, licznik przebiegu, zawartość zbiornika paliwa, czas jazdy, a także zawiera wskaźnik włączonego biegu. Dodatkową funkcją jest wskaźnik ciśnienia opon.

OPONY MAXXIS MAXVENTURE

W modelu SVT650X zastosowano koła bezdętkowe ze szprychami mocowanymi na zewnątrz oraz opony marki MAXXIS MAXVENTURE zaprojektowane specjalnie do tego typu motocykli. Opony te oferują komfort, stabilność, trwałość oraz charakteryzują się bardzo dobrym odprowadzaniem wody. Dzięki użyciu najnowocześniejszej technologii opony te zapewniają doskonałą przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni.

KANAPA

Kanapa kierowcy jest przestronna i ergonomicznie ukształtowana, ponadto ma użyteczną w chłodne dni funkcję grzania. Wysokość siedzenia kierowcy wynosi 850 mm. Siedzenie dla pasażera umieszczono w nieco wyższej pozycji, aby zapewnić mu prawidłową i wygodną pozycję.

KIEROWNICA

Podgrzewane manetki osłaniają handbary z aluminiowym prętem wzmacniającym.
Dzięki temu ręce kierowcy są chronione przed zimnem, wiatrem i uderzeniami w drobne przeszkody.

BAGAŻNIK

Fabryczne wyposażenie SVT650X obejmuje również aluminiowy bagażnik. Bagażnik ten posiada dużą powierzchnie i solidną konstrukcję, co pozwala na przypięcie bagażu lub nawet bezpośrednio dużego kufra.

SPECYFIKACJA

SILNIK

TYP

Dwucylindrowy silnik widlasty(V), 8V, DOHC, chłodzony cieczą

ŚREDNICA x SKOK

81 x 62.6 mm

POJEMNOŚĆ SKOKOWA

645 cm3

MAKSYMALNA MOC

56.8 kW (76.2 KM) / 9000 rpm

MAKS. MOMENT OBR.

65 Nm / 8000 rpm

UKŁAD PALIWOWY

EFI

ROZRUCH

Elektryczny

SPRZĘGŁO

Mokre, wielotarczowe

SKRZYNIA BIEGÓW

6 biegów

PODWOZIE

ZAWIESZENIE PRZÓD

Upside-down

ZAWIESZENIE TYŁ

Regulowany monoshock

OPONA PRZÓD

110/80 – 19 | bezdętkowe Maxxis Maxxventure

OPONA TYŁ

150/60-17 | bezdętkowe Maxxis Maxventure

HAMULEC PRZÓD

Podwójny tarczowy 320mm z zaciskiem radialnym Brembo i ABS

HAMULEC TYŁ

Tarczowy 260mm Brembo z ABS 

WYMIARY

DŁ. x SZER. x WYS.

2270 x 950 x 1405 mm

ROZSTAW OSI

1505 mm

WYSOKOŚĆ SIEDZISKA

850 mm

PRZEŚWIT

170 mm

WAGA

236 kg (Gotowy do jazdy)

ZBIORNIK PALIWA

20 L

Do SRV 650X można również zamówić wysokiej jakości oryginalny zestaw zamykanych kufrów aluminiowych.

Kufer tylny o pojemności 45 litrów oraz dwa kufry boczne o pojemności 37 i 30 litrów zapewniają wystarczająco dużo miejsca na Twój sprzęt podróżny i można je łatwo zamontować.

Regularna cena zestawu trzech oddzielnie dostarczonych walizek wynosi PLN 2990.

Uwaga Promocja !!

Kupując nowy motocykl SVT650X do 30 lipca 2024 w polskiej sieci dealerskiej  otrzymasz rabat w wysokości PLN1990 na zestaw kufrów!

Specjalna cena SVT 650X wraz z zestawem trzech kufrów walizek wynosi PLN 32990.

Cena ta dotyczy zamówienia nowego motocykla w komplecie z 3 oryginalnymi walizkami.

Zasady akcji promocyjnej

  1. Do każdego zakupionego do 31.07.2024 w polskiej sieci dealerskiej motocykla SVT 650X kupujący otrzyma zakupu w promocyjnej cenie PLN1000 brutto zestaw 3 kufrów aluminiowych wraz ze stelażami do ich montażu.
  2. Realizacja będzie możliwa poprzez przesłanie skanu / zdjęcia dowodu zakupu oraz dowodu rejestracyjnego z widocznymi numerem VIN i numerem rejestracyjnym. Przyjmujemy zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz poniżej. 
  3. Zestaw promocyjny zostanie wysłany z siedziby Motor-Land bezpośrednio do właściciela motocykla.
  4. Wysyłka będzie następować w kolejności w jakiej Motor-Land otrzyma zgłoszenia.

Promocja obowiązuje do 31.07.2024 lub do wyczerpania zapasów zestawów promocyjnych.  

Scroll to Top