WPROWADZENIE

QJMOTOR to stosunkowo młoda marka, ale założona przez doświadczonego producenta motocykli Qianjiang Motorcycle. W 2005 roku przedsiębiorstwo kupiło włoską markę Benelli, stając się pierwszym chińskim producentem motocykli, który dokonał fuzji międzynarodowej, europejskiej marki motocykli.
Kolejnym krokiem w rozwoju przedsiębiorstwa, było rozpoczęcie produkcji motocykli z silnikami o dużych pojemnościach skokowych. Zaplecze technologiczne połączone z ogromnym doświadczeniem, sprawiło że od 10 lat Qianjiang jest w Chinach niekwestionowanym liderem pośród producentów motocykli o pojemności powyżej 250 cm3. Qianjiang jest jednym z niewielu producentów motocykli w Chinach, którzy są w stanie samodzielnie zaprojektować i wyprodukować wysokiej klasy motocykle o dużej pojemności skokowej silnika. By sprostać zróżnicowanym potrzebom rynku Qianjiang stworzył i wprowadził na rynek nową markę premium QJMOTOR, która zadebiutowała w 2020r. Koncern stale się rozwija, dzisiaj zatrudnia ponad 4000 pracowników i eksportuje do ponad 130 krajów na całym świecie. Dziś Qiangjiang to ogromny producent produkujący 1,2 miliona pojazdów jedno i czterokołowych rocznie pod swoimi markami oraz dla takich potentatów jak Harley-Davidson, MV Agusta, Kymco, Peugeot i innych. Qianjiang należy do holdingu Geely, który ma udziały w markach samochodowych Lotus, Proton, Polestar, Smart, Volvo i wielu innych.

MISJA MARKI

QJMOTOR to marka której celem jest produkcja niezawodnych i przyjaznych użytkownikowi motocykli, zapewniających maksymalną przyjemność z jazdy.

QJMOTOR zakłada wyjście naprzeciw oczekiwaniom młodego pokolenia, przez umożliwieniu mu zakupu dużych motocykli, w atrakcyjnej cenie.

Realizowana jest przez wykorzystanie inteligentnej technologii w celu maksymalnej optymalizacji produkcji.   

MOTTO

ALWAYS FORWARD
ZAWSZE NAPRZÓD

Najwyższa jakość w bardzo konkurencyjnej cenie.

Kładziemy nacisk na cenę. Koncepcja biznesowa QJMOTOR zakłada wyjście naprzeciw oczekiwaniom młodego pokolenia, przez umożliwieniu mu zakupu dużych motocykli, w atrakcyjnej cenie. Cel ten realizujemy przez wykorzystanie inteligentnej technologii w celu maksymalnej optymalizacji produkcji

OBECNOŚĆ GLOBALNA

1985

Obecność od

50-1250cm3

Pojemność silników

30+ MLN

Użytkowników

2500+

Dealerów

130+

Krajów i Regionów

Scroll to Top