TRX 125

CENA: 9 990 PLN

Motocykl TRX 125 jest odpowiedni dla poszukujących niezawodnego prostego motocykla w korzystnej cenie i dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę na jednośladach.
Model ten wyróżnia się na tle konkurencji w swoim segmencie cenowym: ładną, nowoczesną sylwetką, pełnym oświetleniem LED, przednimi amortyzatorami USD i tylnym amortyzatorem centralnym oraz wyświetlaczem LCD. TRX 12 wyposażony jest w jednocylindrowy silnik chłodzony powietrzem z czterema zaworami w głowicy. Ten model to obecnie najlepsza oferta na rynku w swojej kategorii cenowej.

SILNIK

Maksymalną moc 11,2 KM TRX 12 uzyskuje przy 9500 obr/min, natomiast maksymalny moment obrotowy wynosi 10 Nm przy 7000 obr/min. Ten model może osiągnąć spalanie nawet na poziomie 2,1 l/100 km co w połączeniu z pojemnością zbiornika wynoszącą 13,5 litra przekłada się na zasięg przekraczający 600 km!

TYLNE ZAWIESZENIE

Tylne zawieszenie TRX 125 to pojedynczy amortyzator z regulacją wstępnego napięcia sprężyny oraz tłumienia odbicia.

RAMA

Stalowa rama kratownicowa TRX 125 łączy w sobie niską wagę i wysoką sztywność. Parametry te w przypadku TRX 125 wielokrotnie przekraczają wymagania wobec tego typu motocykli. Dodatkowym walorem tej ramy jest jej oryginalny wygląd.

SIEDZENIE

Ten model wyróżnia się również dobrą ergonomią za sprawą wygodnego siedzenia kierowcy i pasażera oraz prawidłowego umieszczenia podnóżków. Nawet osoby wysokie nie będą miały mocno ugiętych nóg podczas jazdy tym motocyklem.

WYŚWIETLACZ

Przejrzysty, czytelny, nowoczesny wyświetlacz LCD pokazuje aktualną prędkość, obroty, licznik kilometrów, zawartość zbiornika paliwa, a także zawiera wskaźnik włączonego biegu. Wszystkimi funkcjami wyświetlacza LCD można wygodnie sterować za pomocą przełączników znajdujących się na lewej rączce kierownicy.

GNIAZDO USB

Gniazdo USB umieszczono tuż pod panelem LCD. Umożliwia łatwe ładowanie i zasilanie kompatybilnych urządzeń. Dodatkowo zostało zabezpieczone wodoodporną, gumową osłoną.

PRZEDNIE ZAWIESZENIE

Przednie zawieszenie w TRX 125 to odwrócony widelec teleskopowy o średnicy 35 mm i skoku 110 mm, zapewniający maksymalny komfort.

WYDAJNE HAMULCE

Wydajny system hamulcowy tworzą tarcze typu „wave”, czterotłoczkowy zacisk przedni, jednotłoczkowy zacisk tylny.

OŚWIETLENIE

Pełne, nowoczesne oświetlenie LED zapewnia doskonałą widoczność o każdej porze.

PODSTAWKA CENTRALNA

Praktyczna podstawka centralna jest standardowym wyposażeniem TRX 125. Ułatwia parkowanie, a także konserwację maszyny.

STYL I PRAKTYCZNOŚĆ

Prosta i minimalistyczna konstrukcja elementów pod siedzeniem TRX 125 doskonale pasuje do ogólnego projektu maszyny, a tylne oświetlenie LED podkreśla proste linie. Praktyczne uchwyty pasażera harmonijnie wpasowują się w smukłą sylwetkę TRX 125, nie rezygnując przy tym z użyteczności.

 

SPECYFIKACJA

SILNIK

TYP

Jednocylindrowy, SOHC, chłodzony powietrzem

ŚREDNICA x SKOK

54 x 54.5 mm

POJEMNOŚĆ SKOKOWA

125 cm3

MAKSYMALNA MOC

8.2 kW (11KM) / 9500 rpm

MAKS. MOMENT OBR.

10Nm / 7000 rpm

UKŁAD PALIWOWY

EFI

ROZRUCH

Elektryczny

SPRZĘGŁO

Mokre, wielotarczowe

SKRZYNIA BIEGÓW

5 biegów

PODWOZIE

ZAWIESZENIE PRZÓD

Upside-down

ZAWIESZENIE TYŁ

Sprężyna teleskopowa tłumiona olejem

OPONA PRZÓD

100/80-17

OPONA TYŁ

130/70-17

HAMULEC PRZÓD

Tarczowy 260mm

HAMULEC TYŁ

Tarczowy 240mm

WYMIARY

DŁ. x SZER. x WYS.

2065 x 810 x 1065 mm

ROZSTAW OSI

1360 mm

WYSOKOŚĆ SIEDZISKA

780 mm

PRZEŚWIT

190 mm

WAGA

142 kg

ZBIORNIK PALIWA

13.5 L

Scroll to Top